8 autobusów MAN Lion’s Intercity

15-12-2016

Drodzy Pasażerowie!

Mamy przyjemność poinformować, iż z myślą o Państwa komforcie, na trasy obsługiwane przez PKS NOVA wyjechało 8 fabrycznie nowych autobusów MAN Lion’s Intercity łączących w sobie komfort, funkcjonalność oraz wysokie bezpieczeństwo, w których do dyspozycji pasażerów jest 49 wygodnych siedzeń oraz 31 miejsc stojących. Pojazdy są wyposażone m.in. w ABS, retarder, ASP, spełniają najwyższe normy emisji spalin Euro 6. Udogodnieniem dla pasażerów jest również klimatyzacja oraz ogrzewanie postojowe. Autobusy można spotkać m.in. na liniach do Łap, Hajnówki, Moniek, Gródka, Czarnej Białostockiej oraz Sokółki.

W drugiej połowie 2016 roku flota Spółki została wzbogacona o 17 nowych autobusów.

Poza autobusami MAN Lion’s Intercity są to również: 5 bogato wyposażonych autobusów Isuzu Turquoise, w tym 4 o podwyższonym standardzie - z wyposażeniem dodatkowym: Kombi-Bar z lodówką i zaparzaczem kawy oraz DVD; każdy autobus dysponuje 40 miejscami (w tym 30 siedzącymi) oraz spełnia wysokie normy spalin Euro 5. Autobusy Isuzu Turquoise od pewnego czasu obsługują już trasy realizowane przez Spółkę.

Ponadto, w grudniu 2016 r., Spółka zakupiła 4 autobusy Mercedes Kutsenits City Crewbus. Są to autobusy niskopodłogowe, w których do dyspozycji pasażerów jest 18 miejsc siedzących i 10 stojących, udogodnieniem zaś klimatyzacja oraz ogrzewanie postojowe. Są to autobusy bogato wyposażone m.in. w kamerę cofania, retarder, ABS, spełniające normy emisji spalin Euro 5.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług oferowanych przez PKS NOVA.


Galeria