Informacja o zmianie rozkładu jazdy od dnia 14 marca 2020 r.

18-03-2020

     W związku z Zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie zawieszenia zajęć w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. informuje, że w dniach 16 marca do 14 kwietnia 2020 r. autobusy Spółki będą kursowały zgodnie z wakacyjnym rozkładem jazdy.

    Mając na uwadze zdrowie oraz obawy przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova Spółka Akcyjna postanawia od dnia
14 marca 2020 r.  do odwołania zawiesić wszystkie połączenia na niżej wymienionych trasach:

  • Białystok - Szczecin
  • Białystok – Kołobrzeg
  • Białystok – Gdańsk
  • Białystok - Olsztyn
  • Bielsk Podlaski – Warszawa
  • Białowieża – Warszawa
  • Łomża – Gdańsk
  • Łomża – Olsztyn
  • Suwałki – Wrocław
  • Suwałki – Warszawa
  • Suwałki – Katowice
  • Suwałki – Olsztyn
  • Suwałki – Gdańsk
  • Siemiatycze – Warszawa
  • Zambrów –Olsztyn

Od dnia 19 marca 2020r.  do odwołania zostaną zawieszone nastepujące kursy:

  • Suwałki – Białystok: 6.50; 11.50; 15.15;17.00;

  • Białystok – Suwałki: 9.50; 15.10; 20.00;

  • Białystok – Augustów: 19.00;

  • Gołdap – Białystok: 4.50;

  • Białystok – Gołdap: 12.30;

  • Augustów - Ełk: 9.30;

  • Ełk – Augustów:12.00;

  • Suwałki – Ełk: 13.10;

  • Ełk – Suwałki: 13.45;

  • Olecko – Suwałki: 5.25;

  • Suwałki – Olecko:6.40;

  • Suwałki – Gołdap:13.00;

  • Augustów – Ełk: 14.40;11.00;

  • Ełk – Augustów: 14.40; 16.50;

  • Olecko – Suwałki: 7.05;

  • Suwałki – Giżycko: 6.15;

  • Giżycko – Suwałki: 13.20;

  • Suwałki – Gołdap: 13.00;

  • Suwałki – Ełk: 11.00;

  • Ełk – Suwałki: 6.50;

  • Suwałki – Olecko: 19.30;16.00;

  • Olecko – Suwałki: 14.00;

  • Białystok - Kolno przez Łomża: 10:30;

  • Białystok – Kolno przez Stawiski: 15:40;

  • Białystok – Łomża przez Wizna: 12:00; 13:20; 18:00;

  • Ełk – Grajewo: 12:15;

  • Ełk – Łomża: 10:00; 14:15;

  • Ełk – Radziłów: 17:20

  • Gdańsk – Łomża: 16:00;

  • Grajewo – Ełk: 11:15;

  • Grajewo – Łomża: 9:00;

  • Grajewo – Radziłów: 11:30;

  • Grajewo – Rajgród: 6:30;12:50;

  • Grajewo – Suwałki: 9:05;

  • Kolno – Białystok przez Łomża: 10:30;

  • Kolno – Białystok przez Stawiski: 6:00;

  • Kolno – Łomża – Białystok 15:10;

  • Kuzie – Łomża: 8:40;

  • Łomża – Białystok przez Wizna: 8:00; 10:00;

  • Łomża – Ełk: 5:40; 10:00; 11:20;

  • Łomża – Gdańsk: 7:30;

  • Łomża – Grajewo:12:30;

  • Łomża – Kuzie: 17:00;

  • Łomża – Łomża przez Nadbory, Grądy: 7:00; 14:00;

  • Łomża – Ostrołęka: 13:40; 16:00;

  • Łomża – Radziłów przez Nadbory: 15:40;

  • Łomża – Radziłów: 10:30; 19:50;

  • Ostrołęka – Łomża: 14:50; 17:40;

  • Radziłów – Grajewo: 14:15;

  • Radziłów – Łomża przez Stawiski : 7:45;

  • Radziłów – Łomża przez Wilamowo, Jedwabne: 6:10;

  • Radziłów – Łomża: 6:15; 9:00; 12:40;

  • Rajgród – Grajewo: 7:00; 13:30;

  • Suwałki – Grajewo: 13:30;

  • Białystok – Siemiatycze: 9:20; 11:50; 12:40; 13:20; 16:00; 18:30; 19:00;

  • Siemiatycze – Białystok: 5:05; 6:30; 7:30; 9:00; 14:30; 15:00; 16:15;

  • Brańsk – Białystok: 13:45;

  • Białystok – Brańsk: 10:10;

  • Ciechanowiec – Białystok: 8:00;

  • Białystok – Ciechanowiec: 16:35;

  • Andrzejewo-Łomża: 07:45;

  • Białystok – Wysokie Mazowieckie: 07:50;11:10; 12:50; 14:50;

  • Białystok- Zambrów: 10:40; 15:45; 18:00; 18:40;

  • Brańsk- Łomża: 10:00;

  • Brańsk-Wysokie Mazowieckie: 06:35;

  • Ciechanowiec -Wysokie Mazowieckie: 06:30; 15:10;

  • Ciechanowiec- Zambrów: 06:20;

  • Ciechanowiec-Białystok: 09:00;

  • Ciechanowiec-Wysokie Mazowieckie: 06:25; 11:50;

  • Ciechanowiec-Zambrów: 09:00;

  • Czyżew- Wysokie Mazowieckie: 09:05; 13:35;

  • Grądy- Zambrów: 08:00;

  • Łomża- Brańsk: 13:30;

  • Łomża- Ciechanowiec: 16:55;

  • Łomża- Czyżew: 12:00;

  • Łomża- Wysokie Mazowieckie: 07:50; 8:10; 13:30; 17:00;

  • Łomża- Zambrów: 09:30; 10:30;

  • Łomża-Wysokie Mazowieckie: 14:30;

  • Perlejewo-Ciechanowiec: 08:20;

  • Sokoły- Łomża: 05:50;

  • Wysokie Mazowieckie- Białystok: 10:00; 13:00;

  • Wysokie Mazowieckie- Ciechanowiec: 11:50;

  • Wysokie Mazowieckie- Ciechanowiec: 06:15; 09:40; 15:15;

  • Wysokie Mazowieckie- Czyżew: 12:00;

  • Wysokie Mazowieckie- Łomża: 6:25; 11:00; 12:50; 14:10;

  • Wysokie Mazowieckie- Wysokie Mazowieckie: 12:00;

  • Wysokie Mazowieckie-Brańsk: 08:00;

  • Wysokie Mazowieckie-Kobylin: 14:30; 15:30;

  • Wysokie Mazowieckie-Sokoły: 11:30;

  • Zambrów- Andrzejewo: 12:30;

  • Zambrów- Białystok: 08:15; 13:50; 16:10; 16:20;

  • Zambrów- Grądy: 7: 15; 13:00;

  • Zambrów- Łętownica: 17:40;

  • Zambrów- Wysokie Mazowieckie: 10:15;

  • Zambrów-Łomża: 09:35; 11:00; 13:00;

  • Białystok – Gołdap: 7:00;

  • Gołdap – Białystok: 13:30;

  • Łapy – Białystok przez Rynki: 6:00; 10:20;

  • Białystok – Łapy przez Rynki: 7:30;

  • Białystok – Łapy przez Uhowo: 12:35; 15:15;

  • Łapy – Białystok przez Uhowo: 13:45;

  • Dąbrowa Białostocka – Białystok: 9:20; 16:45;

  • Białystok – Dąbrowa Białostocka: 11:30; 19:35;