Podlaska Komunikacja Samochodowa NOVA Spółka Akcyjna w Białymstoku Oddział Zambrów informuje że,
od dnia 1 lipca 2022 r. autobusy będą kursowały wg. następującego rozkładu
GODZINA |
RELACJA |
PRZEZ |
OZNACZENIA KURSU |
5:50- 7:29 |
Zambrów – Białystok |
Rutki Kossaki |
d |
14:30-16:10 |
Białystok -Zambrów |
Rutki Kossaki |
d |
7:00-7:32 |
Zambrów DA. ↔ Wysokie Mazowieckie |
Jabłonka Kościelna |
F |
09:45 – 10:59 |
Wysokie Mazowieckie ↔ Łomża |
10:20 Zambrów |
F |
12:30 – 13:16 |
Łomża ↔ Zambrów DA. |
Poryte Jabłoń |
F |
14:30 – 15:19 |
Zambrów ↔ Łomża |
Podgórze |
F |
15:30 – 16:22 |
Łomża ↔ Zambrów DA. |
Podgórze |
F |
08:20 – 12:06 |
Zambrów DA. ↔ Olsztyn |
Łomża – Szczytno |
d n |
16:15 – 20:00 |
Olsztyn ↔ Zambrów DA. |
Szczytno – Łomża |
d n |
05:35 – 06:59 |
Czyżew ↔ Łomża |
6:20 Zambrów |
F |
07:05 – 07:44 |
Łomża ↔ Zambrów DA. |
Poryte Jabłoń |
F |
11:00 – 11:46 |
Zambrów DA.↔ Łomża |
Poryte Jabłoń |
F |
12:00 – 13:22 |
Łomża ↔ Czyżew |
12:40 Zambrów |
F |
16:10 – 18:19 |
Zambrów DA. ↔ Białystok |
Wys. Mazowieckie |
B d n |
18:40 – 20:33 |
Białystok ↔ Zambrów DA. |
Wys. Mazowieckie |
B d n |
08:00 – 10:14 |
Ciechanowiec ↔ Łomża |
8:50 Czyżew PKP – 9: 35 Zambrów |
F |
11:00 – 11:46 |
Łomża ↔ Zambrów DA. |
Poryte Jabłoń |
F |
13:30 – 14:04 |
Zambrów DA. ↔ Wysokie Mazowieckie |
Tybory Kamianka |
F |
15:10 – 16:24 |
Wysokie Mazowieckie ↔ Łomża |
15:45 Zambrów |
F |
16:55 – 19:29 |
Łomża ↔ Ciechanowiec |
17:35 Zambrów – 19:00 Czyżew PKP |
F |
06:48 – 07:14 |
Rutki Kossaki ↔ Zambrów DA. |
|
F |
15:40 – 16:06 |
Zambrów DA. ↔ Rutki Kossaki |
|
F |
05:25 – 07:40 |
Ciechanowiec ↔ Łomża |
6:24 Wys. Mazowieckie- 7:00 Zambrów |
D |
08:45 – 09:31 |
Łomża ↔ Zambrów DA. |
Poryte Jabłoń |
F |
14:30 – 15:44 |
Zambrów ↔ Ciechanowiec |
15:15 Czyżew PKP |
F |
6:40- 8:43 |
Czyżew – Białystok |
7:25 Wys. Mazowieckie |
D |
7:15-9:18 |
Czyżew – Białystok |
8:00 Wys. Mazowieckie |
Cd |
14:10 – 16:09 |
Białystok – Czyżew |
15:25 Wys. Mazowieckie |
d. |
6:00-7:30 |
Wys. Maz ↔ Białystok |
Sokoły- Krzyżewo |
F |
7:50-9:05 |
Białystok – Wys. Maz |
Krzyżewo - Sokoły |
F |
13:00-14:30 |
Wys. Maz ↔ Białystok |
Sokoły- Krzyżewo |
F |
16:30-17:45 |
Białystok – Wys. Maz |
Krzyżewo - Sokoły |
F |
Legenda:
D- kursuje w dni robocze
F- kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
d- nie kursuje w dniu 1 I, w 1 i 2 dzień Św. Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
n – nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę
C- kursuje w soboty niedzielę i święta